Menu

Otwarcie drugiego sekretariatu szkoły Żak w Warszawie

1 sierpnia 2017

Dla komfortu naszych Słuchaczy oraz wszystkich zainteresowanych nauką w Szkole Policealnej Żak w Warszawie w lipcu otworzyliśmy drugi sekretariat. Mamy nadzieję, że takie udogodnienie wyjdzie naprzeciw potrzebom mieszkańców tak dużego miasta jak Warszawa.

Zapraszamy do naszego drugiego sekretariatu!

Adres: ul. Aleje Jerozolimskie 89
Godziny otwarcia: pn. – pt. 8:00-18:00, sob. 9:00-14:00
Telefon: 517 841 862 
E-mail: warszawa-srodmiescie@zak.edu.pl

W obu sekretariatach szkoły Żak w Warszawie można zapisać się na wszystkie kierunki z oferty, która dostępna jest tutaj.

Na ofertę składają się z kierunki, które cieszą się największą popularnością w całej Polsce. Prowadzimy szkoły policealne oraz licea dla dorosłych. Z nami możesz zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje pożądane na rynku pracy. Już w rok lub dwa lata możesz stać się jednym ze specjalistów, których poszukują pracodawcy. Z Żakiem możesz także uzupełnić wykształcenie, zrobić maturę lub rozwijać swoje zainteresowania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich oraz absolwentów zasadniczych szkół zawodowych. Mamy nadzieję, że lokalizacje naszych sekretariatów ułatwią naukę w Szkole Żak wszystkim zainteresowanym mieszkańcom Warszawy.

Sprawdź ofertę kierunków w szkole Żak w Warszawie

Zobacz także