Instrukcja logowania do programu Zoom

Drogi Słuchaczu!

Informujemy że nasze najbliższe zajęcia odbędą się zdalnie.

Podczas lekcji będziemy wykorzystywali program ZOOM.

Jest to prosta w obsłudze platforma, przeznaczona do komunikacji za pośrednictwem Internetu. Dostępna jest w wersjach na komputer oraz urządzenia mobilne (Android i iOS), umożliwia przeprowadzanie nauczania i szkoleń online. Aby cały proces przebiegł sprawnie, już dziś zainstaluj program na swoim komputerze – pełną instrukcję instalacji znajdziesz na końcu tej wiadomości.

WAŻNE INFORMACJE!

- Rozpoczynając każdą lekcję automatycznie będziesz miał wyłączoną kamerkę oraz możesz mieć wyciszony mikrofon. Wszystko po to, aby nauczyciel mógł sprawnie rozpocząć lekcję;

- Jeśli masz zaplanowaną więcej niż jedną godzinę z nauczycielem, nie musisz opuszczać spotkania po godzinie i klikać w kolejny link (kolejną lekcję) w Strefie Słuchacza;

- W trakcie lekcji Twoje połączenie może zostać zerwane, na przykład z przyczyn technicznych. Możesz dołączyć do niej ponownie klikając na link w Strefie Słuchacza;

- Każdy potrzebuje przerwy. Dlatego nauczyciel poinformuje Cię o przerwie w zajęciach.

Zaglądaj do Strefy Słuchacza. Na bieżąco będziemy publikować w niej szczegółowy plan zajęć z zaproszeniami do lekcji online i linkami z materiałami do pobrania. Zajęcia, które będą odbywać się online, poznasz po linku w Strefie Słuchacza, pod numerem danej lekcji.

Zależy nam, abyś był dobrze przygotowany do zbliżających się zajęć. Dlatego jeśli masz jeszcze jakieś pytania skontaktuj się z sekretariatem szkoły.

Do zobaczenia!