PLAN ZAJĘĆ - ZJAZD 1 w KWIETNIU

Zajęcia za pośrednictwem Strefy Słuchacza

1.4.2020

Szanowni Państwo,

poniżej znajduje się plik z informacją o najbliższych zajęciach realizowanych w okresie przedświątecznym poprzez Strefę Słuchacza.

Pamiętajcie: pozostając w domu :) można spożytkować czas na działania twórcze, w czym przygotowane dla Państwa zajęcia mogą być przydatne i pożyteczne. Nauczyciele dołożyli starań, aby nauka w sposób zdalny była równie efektywna, co efektowna (z góry prosimy o wyrozumiałość, jeśli pojawią się jakieś omyłki; czasu na ogarnięcie nowej sytuacji wszyscy mieliśmy niewiele...).

Kochani, myślami i na łączach jesteśmy z Wami, trzymajcie się ciepło (choć z zachowaniem właściwego odstępu ;) ... i nie dajcie się nudzie, a nade wszystko bądźcie dobrzy i wyrozumiali dla siebie nawzajem w Waszych mikroświatach rodzinnych.

Mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się jak dawniej, tradycyjnie, w murach szkoły.

Wasz Dyrektor :)

Nauczyciele i Pracownicy Administracji Szkoły