Otwarcie nowego Oddziału szkół Żak w Warszawie

19.7.2017

Do mapy lokalizacji ogólnopolskiej sieci Szkół Policealnych Żak dołączyła stolica. Otworzyliśmy nowy Oddział w Warszawie.

Zapraszamy do naszego sekretariatu.

Adres: ul. Targowa 67
Godziny otwarcia: pn.– pt. 9:00-17:00, sob. 9:00-14:00
Telefon: 517 842 049
E-mail: warszawa@zak.edu.pl

W najbliższym czasie planujemy otworzyć również drugi sekretariat szkoły Żak w Warszawie. Wkrótce poinformujemy o szczegółach.

Tak jak w każdym mieście oddziałowym szkół Żak, w Warszawie również prowadzimy szkoły policealne oraz licea dla dorosłych. Otworzyliśmy kierunki, które cieszą się największym zainteresowaniem w całej Polsce.

Aktualna oferta kierunków dostępna jest tutaj.

Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich oraz absolwentów zasadniczych szkół zawodowych. W szkole Żak już w rok lub dwa lata można zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje niezbędne na rynku pracy, a także zrobić maturę, uzupełnić wykształcenie lub rozwijać swoje zainteresowania.

Sprawdź ofertę kierunków w szkole Żak w Warszawie